Używany sprzęt komputerowy - doskonały do pracy, jak i do rozrywki 0
 
Wybierając sprzęt używany, warto upewnić się, czy jest pozyskiwany z legalnych źródeł. Są to najczęściej komputery poleasingowe, używane wcześniej w bankach lub korporacjach, które z reguły wykorzystywane są przez krótki okres, obejmujący około dwóch - trzech lat. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zakupimy sprzęt o solidnej, biznesowej konstrukcji i dodatkowych funkcjach bezpieczeństwa, przywróconych przez specjalistów do stanu pierwotnego - bo tylko takie komputery kwalifikują się do dalszego użytkowania.

Pozostałe kwestie, które należy poddać ocenie, to:

  • jaka jest wydajność sprzętu i jego dokładna specyfikacja
  • jaki jest okres gwarancyjny proponowany przez firmę zajmującą się sprzedażą sprzętu używanego
  • co z legalnością zainstalowanego systemu? Pamiętajmy, że odpowiedzialność prawna za posiadanie pirackiego systemu spada na jego użytkownika. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Jak widać z powyższego zestawienia, wybór sprzętu używanego musi być poprzedzony dokładnym namysłem, przejrzeniem oferty firm zajmujących się sprzedażą oraz ewentualnymi konsultacjami z jej przedstawicielami. Decyzję, jak wybrać sprzęt używany, najlepiej podjąć po sprawdzeniu wszystkich wymienionych parametrów, nie zawsze bowiem najniższa cena będzie zaletą, jeśli kupimy sprzęt szybko nadający się do wymiany. Na wybór sprzętu używanego mogą zdecydować się jednak wszyscy przedsiębiorcy, rozpoczynający dopiero pracę swojej firmy i dysponujący ograniczonym budżetem na wyposażenie biura w legalny i licencjonowany sprzęt, czy też szkolne pracownie informatyczne, pozwalając w ten sposób niewysokim kosztem zapoznać uczniów z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.

Sprzęt używany dostępny w sklepie asNew.pl odznacza się wysoką jakością, ze względu na marki, jakie oferujemy klientom. Komputery takich firm, jak Dell, Lenovo czy HP to obecnie najwyższej klasy komputery PC używane z powodzeniem do codziennej pracy biurowej. Po skupieniu tego typu sprzętu komputerowego od firm z którymi współpracujemy, poddajemy je rzetelnej renowacji, obejmującej m.in. certyfikowane kasowanie danych, dzięki czemu kolejni użytkownicy nie będą zaskoczeni zapomnianymi przez przypadek informacjami, stanowiącymi czasem dane wrażliwe. Komputery mogą nosić normalne ślady użytkowania, rekompensujemy to jednak niezawodnością działania i wydajnością, nie odbiegającą od fabrycznie nowych urządzeń. Dodatkowo naszym klientom oferujemy 12-miesięczną gwarancję i serwis obejmujący pomoc naszych specjalistów przy ewentualnych problemach przez telefon lub mailowo, lub też przetransportowanie sprzętu na nasz koszt do siedziby firmy i jego naprawę.

Dzięki naszemu doświadczeniu nieustannie wdrażamy nowe rozwiązania - zawsze z jednym celem - satysfakcji naszych klientów.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 77 465 21 78

Email: sklep@evk.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl