Kontakt

Jesteśmy dostępni telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00

Tel./Fax: 77 465 21 78
 
Zapytania i zamówienia sklep@evk.pl
Bramka zgłaszania usterek klik
Mail ogólny / biuro obsługi biuro@evk.pl

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO

Dane adresowe:

EVK Sp. z o.o.
ul. 1 Maja 9
46-043 Biestrzynnik
NIP: 7541965669
Sąd Rejonowy w Opolu - KRS 196030
 
 

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne naszych pracowników oraz doręczycieli podjęliśmy decyzję o nieodbieraniu poczty tradycyjnej. Ze swojej strony nie będziemy też wysyłać pism do Państwa w takiej formie.

W celu przesłania nam korespondencji prosimy o korzystanie wyłącznie z poczty elektronicznej. Zeskanowane pisma należy przesyłać do nas w postaci pliku .pdf na adres poczta@evk.pl

Jeżeli zależy Państwu na otrzymaniu potwierdzenia odebrania przez nas przesyłki, prosimy o dokonanie odpowiednich ustawień w Państwa programie pocztowym. W rezultacie otrzymacie Państwo na swojego maila informacje o dostarczeniu nam przesyłki oraz o odczytaniu jej przez nas.

Odpowiedź na Państwa korespondencję wysyłać będziemy również wyłącznie w formie elektronicznej na adres, z którego Państwo wysłaliście pismo do nas.

W sprawach ważnych, na przykład umowy, możecie Państwo posłużyć się podpisem kwalifikowanym. Z naszej strony taki dokument również zostanie opatrzony takim podpisem.

Mamy nadzieję na to, że podzielicie Państwo troskę o dobro Państwa i naszych współpracowników oraz doręczycieli i zaakceptujecie taką formę załatwiania spraw.

Zespół EVK

Infolinia:

Telefon: 77 465 21 78

Email: sklep@evk.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl