Notebook dla aplikanta notarialnego

Oferta na egzamin notarialny 2023

Notebook dla aplikanta notarialnego

Urządzenie zgodne z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości
pomoc techniczna podczas egzaminu
w razie awarii wymiana komputera na inny egzemplarz

 Pracownik obsługi technicznej ogzaminu notarialnego

Drodzy Aplikanci! Oddajemy w Wasze ręce formularz służący rezerwacji notebooków. Poniżej zamieściliśmy przydatne informacje dotyczące sprzętu i zasad wynajmu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Notebook na egzamin prawniczy

Wszystkie notebooki zostały przygotowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości, do obsługi aplikacji AZEP. Więcej na ten temat możecie przeczytać w komunikacie na stronie MS tutaj. Notebooki są klasy biznesowej, a to gwarantuje moc, wydajność i komfort pracy podczas wielu godzin użytkowania - matowa matryca nie męczy wzroku!

Pomoc techniczna w trakcie egzaminu

Nasi technicy będą obecni w sali przez cały okres trwania egzaminu. Jeżeli będziecie mieli jakikolwiek problem z komputerem, pomogą go rozwiązać. Jeśli urządzenie ulegnie awarii, wymienią je od ręki na inny egzemplarz! Zminimalizują tym samym Państwa stres związany z techniczną stroną podchodzenia do egzaminu zawodowego lub kolokwium.

Zasady wynajmu

W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie znajdującego się poniżej "Formularza wstępnej rezerwacji" oraz o zapoznanie się z treścią Regulaminu Usługi treść dostępna tutaj. Otrzymają Państwo od nas potwierdzenie dostępności sprzętu oraz proformę, na podstawie której będzie można dokonać przedpłaty za usługę.

Urządzenie zostanie do Państwa wysłane przesyłką kurierską na kilka dni przed rozpoczęciem egzaminu. Zapobiegnie to tworzeniu się kolejek do stanowiska obsługi technicznej. Wysyłka zostanie tak zaplanowana, aby otrzymali Państwo urządzenie najpóźniej na dzień przed egzaminem. Jeśli przewoźnik opóźniłby dostawę, prosimy o wiadomość. Prosimy także nie odbierać przesyłki w kolejnych dniach! Nasi technicy przygotują inny egzemplarz notebooka i wydadzą go Państwu bez dodatkowej opłaty, na półgodziny przed rozpoczęciem egzaminu.

Nowość! Mogą Państwo wybrać opcję dostawy do paczkomatu Inpost. Prosimy wskazać odpowiedni paczkomat w niżej zamieszczonym formularzu wstępnej rezerwacji.

Zdanie notebooka następuje od razu po zakończeniu ostatniego dnia egzaminu, przy stanowisku obsługi technicznej.

Całkowity koszt usługi:

Całkowity koszt usługi (przygotowanie laptopa + wynajem + przesyłka + wsparcie techniczne) wynosi (koszt usługi w 2024 roku nie został jeszcze określony) zł.

Uwaga! Wprawdzie zrobimy co w naszej mocy, aby sprostać zapotrzebowaniu, to dostępność notebooków jest ograniczona. Ważna jest kolejność składanych rezerwacji.

FORMULARZ REZERWACJI ZOSTANIE URUCHOMIONY W TYM MIEJSCU 2 MIESIĄCE PRZED EGZAMINEM W 2024 ROKU

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 77 465 21 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl