Notebook dla aplikanta notarialnego

Notebook dla aplikanta notarialnego to nie tylko narzędzie pracy. Obecnie egzaminy odbywają się również w formie elektronicznej, na sprzęcie uczestników. Takie urządzenia muszą spełniać szereg norm dotyczących specyfikacji. Zapewniamy dostęp do jakościowych, dokładnie sprawdzonych notebooków, które przydadzą się podczas kolokwiów oraz egzaminów aplikanckich dla notariuszy.

Oferujemy:

  • urządzenie zgodne z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości,
  • pomoc techniczną podczas egzaminu,
  • w razie awarii bezpłatną i natychmiastową wymianę komputera na inny egzemplarz.
 Pracownik obsługi technicznej ogzaminu notarialnego

Zapewniamy notebooki na wynajem dla aplikantów notarialnych. Wystarczy wypożyczyć je na czas egzaminu, a po jego zakończeniu – zwrócić zgodnie z przyjętą przez nas procedurą. Dzięki tej usłudze nie trzeba kupować spełniającego aktualne wymagania sprzętowe notebooka, na którym można pracować podczas testu. W pakiecie z urządzeniem oferujemy wsparcie i dostęp do zamiennego egzemplarza już w trakcie egzaminu.

Notebook na egzamin notarialny

Oferujemy notebooki na egzamin prawniczy. To urządzenia o parametrach zgodnych z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości. Mamy sprzęt klasy biznesowej – o niewielkich gabarytach, dużej mocy i długim czasie pracy na baterii.

Oferujemy różne modele notebooków dla aplikanta notarialnego. Istnieje możliwość wyboru konkretnego urządzenia.

Jak wynająć notebook na egzamin notarialny?

Aby wynająć notebooka na egzamin notarialny, należy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie oraz zapoznać się z treścią Regulaminu Usługi. Poinformujemy o dostępności konkretnego urządzenia oraz przygotujemy proformę do opłaty online. Należy dokonać jej odpowiednio wcześnie, jeszcze przed otrzymaniem notebooka.

Urządzenie zostanie dostarczone przesyłką kurierską – na kilka dni przed egzaminem, z odpowiednim zapasem czasu. Najpóźniej trafi do zamawiającego na dzień przed testem. W przypadku opóźnień ze strony firmy kurierskiej konieczne jest niezwłoczne skontaktowanie się z nami. Znajdziemy rozwiązanie problemu i dostarczymy urządzenie na czas. Przekażemy je już w miejscu, w którym odbywa się egzamin, na co najmniej 30 minut przed jego rozpoczęciem.

Nowość! Od teraz można wybrać opcję dostawy do paczkomatu InPost. Prosimy wskazać odpowiedni paczkomat w formularzu wstępnej rezerwacji umieszczonym na naszej stronie internetowej.

Pomoc techniczna w czasie egzaminu notarialnego 2024

Jesteśmy obecni na sali przez cały czas trwania egzaminu notarialnego. Czuwamy nad sposobem działania wypożyczonych notebooków. Jeśli sprzęt ulegnie awarii, możemy błyskawicznie wymienić go na inny egzemplarz. Pozwala to na kontynuowanie testu bez utraty szansy na uzyskanie wyczekiwanych uprawnień do wykonywania zawodu notariusza. Takie rozwiązanie jest doskonałym zabezpieczeniem dalszego udziału w egzaminie.

Nie bez znaczenia jest też obniżenie poziomu stresu uczestnika egzaminu. Kandydaci na notariuszy, korzystając z naszego sprzętu, nie muszą obawiać się ryzyka pojawienia się poważnych problemów technicznych, które mogłyby skutkować przerwaniem kolokwium lub egzaminu notarialnego.

Po zakończeniu egzaminu należy przekazać nam urządzenie – można to zrobić przy stanowisku obsługi technicznej w miejscu, w którym odbywa się test.

Ile kosztuje wynajem notebooka na egzamin notarialny?

Na ostateczny koszt usługi wypożyczenia notebooka dla aplikanta notarialnego wpływa kilka czynników. Cena składa się z przygotowania laptopa, wynajmu, przesyłki, a także wsparcia technicznego w czasie egzaminu. Koszt zmienia się co roku – wyliczamy go indywidualnie, w zależności od aktualnych wartości rynkowych.

Uwaga! Robimy, co w naszej mocy, aby sprostać zapotrzebowaniu przyszłych notariuszy, ale dostępność notebooków jest ograniczona. Bierzemy pod uwagę kolejność rezerwacji. Zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie odpowiednio wcześnie, by zagwarantować sobie dostęp do urządzenia w czasie egzaminu.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 77 465 21 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl