Notebook dla aplikanta adwokackiego

 Pracownik obsługi technicznej ogzaminu adwokackiego

Oferujemy notebooki na egzamin adwokacki. Zapewniamy urządzenia na wynajem, które spełniają aktualne normy Ministerstwa Sprawiedliwości. To sprzęt dopuszczony do użytku podczas oficjalnych egzaminów aplikanckich, a także kolokwium.

Nasze notebooki na egzamin adwokacki:

  • są w pełni zgodne z aktualnymi wymogami Ministerstwa Sprawiedliwości pod względem specyfikacji sprzętu,
  • cechują się niewielkimi wymiarami, a także dużą mocą i możliwością długiego czasu pracy na baterii,
  • są dokładnie sprawdzone – jeśli w trakcie egzaminu dojdzie do jakichkolwiek problemów technicznych, od ręki wymienimy sprzęt na inny egzemplarz.

Oferujemy różne modele notebooków na wynajem na egzamin adwokacki. Zachęcamy do wypełnienia formularza rezerwacji na stronie stronie.

Kiedy warto postawić na nasze notebooki na egzamin adwokacki?

Obecnie egzaminy adwokackie odbywają się także w wersji elektronicznej. Uczestnicy korzystają ze specjalnej aplikacji, którą można uruchomić jedynie na laptopach z konkretnymi parametrami technicznymi. Większość urządzeń dostępnych na rynku nie spełnia tych wymogów lub wymagają one wdrożenia różnego rodzaju modyfikacji. My zapewniamy gotowy już sprzęt, na którym bez problemu można uruchomić oficjalną aplikację.

Wynajem notebooka na egzamin adwokacki jest doskonałym wyborem dla osób, które nie mają laptopa spełniającego konkretne wymagania i byłyby zmuszone kupować nowy sprzęt jedynie z myślą o teście. Nasze notebooki można wypożyczyć na czas trwania egzaminu, a następnie zwrócić zgodnie z ustalonymi procedurami.

Egzamin adwokacki można pisać ręcznie, ale to rozwiązanie jest wybierane przez nielicznych. Wypełnianie testu w wersji papierowej zajmuje znacznie więcej czasu, co może być utrudnieniem, gdy test obejmuje wiele rozwiniętych pytań. Wynajem notebooka na egzamin adwokacki jest zatem znacznie lepszą opcją. Za niewielką opłatą za wypożyczenie laptopa można uzyskać dodatkowy czas na rozwiązywanie kolejnych zadań.

Jak wynająć notebooka na egzamin adwokacki?

Nasze notebooki na egzamin adwokacki można wynająć poprzez wypełnienie formularza elektronicznego. Po podaniu wszystkich potrzebnych danych odezwiemy się do zamawiającego z informacją o dostępności konkretnego sprzętu. Liczba urządzeń jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego warto wynająć laptopa odpowiednio wcześnie. Nie możemy zagwarantować, że sprzęt będzie dostępny w sytuacji, gdy chęć wynajmu zostanie zgłoszona na dzień przed egzaminem.

Wypożyczony sprzęt dociera do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Staramy się, by trafił on do użytkownika na kilka dni przed egzaminem. Jeśli jednak dojdzie do opóźnień lub innych problemów ze strony przewoźnika, dostarczamy inny egzemplarz prosto na miejsce, w którym odbywa się test na uprawnienia adwokackie. Na około pół godziny przed egzaminem można odebrać sprzęt z naszego stanowiska pomocy technicznej.

Pomoc techniczna w trakcie egzaminu adwokackiego

Żaden sprzęt nie jest w stu procentach niezawodny. Nawet najdokładniej sprawdzony laptop może niespodziewanie odmówić posłuszeństwa. Jeśli w trakcie egzaminu okaże się, że notebook nie działa lub nie pozwala na otworzenie aplikacji egzaminacyjnej, od razu udzielimy wsparcia technicznego. Nasi specjaliści są dostępni na sali. Reagują na jakiekolwiek problemy, wymieniając niesprawnego laptopa na inny egzemplarz. Pozwala to na kontynuację egzaminu.

Jeśli problem jest niewielki, pomożemy go rozwiązać. W pozostałych przypadkach od razu zapewnimy sprzęt zamienny i zajmiemy się jego konfiguracją. Na sali znajdują się bowiem dodatkowe laptopy, które przydają się w takich sytuacjach.

Po zakończeniu egzaminu wystarczy skierować się do naszego stanowiska i oddać wypożyczonego notebooka. Dzięki temu nie ma konieczności przesyłania go za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 laptop dla aplikanta adwokackiego używany laptop na egzamin adwokacki

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 77 465 21 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl