O firmie

 

Przedłużamy cykl życia urządzeń, regenerujemy markowe komputery, dbamy o jakość. Dostarczamy rozwiązania, które gwarantują oszczędności i wydajność, a przy tym dbamy o środowisko na każdym etapie naszej działalności.

Jeśli interesuje Was nasza historia, to EVK Sp. z o.o. (właściciel marki asNew) powstało w 1986 r. jako firma rodzinna. Od początku działalności związani jesteśmy z rynkiem komputerowym. Od 1996 r. funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Regenerację oraz remarketing używanego, poleasingowego sprzętu komputerowego takich producentów jak IBM, Dell, HP, Fujitsu-Siemens rozpoczęliśmy już w 1999 roku!

Sklep asNew to miejsce w którym oferujemy pozyskiwane i regenerowane przez nas komputery. Jesteśmy partnerem Microsoft, dlatego na zakupionych urządzeniach możemy zainstalować niedrogi system Windows.

Każda sztuka odnawianego przez nas sprzętu przechodzi przez specjalnie zaprojektowany proces regeneracji. Tysiące dostarczanych rocznie przez naszą spółkę produktów cechuje doskonała jakość, atrakcyjna cena, najszybszy serwis i najdłuższa na rynku gwarancja z pakietem serwisowym, sięgająca nawet 5 lat. Konsekwentnie pracujemy nad podniesieniem jakości naszych produktów i ich opakowań - naszym celem jest, aby nabywca produktu miał wrażenie, iż nabył produkt nowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na komputery poleasingowe, regenerowane oraz nowe. Wszystkie produkty dostępne są od ręki a wysyłki dokujemy w terminie od 24 do 48h. Do Państwa dyspozycji są nasi konsultanci, którzy zawsze pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania, a przy większych zakupach zaproponują atrakcyjne rabaty.

Więcej informacji o firmie, produktach i usługach znajdą Państwo na stronie www.evk.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 77 465 21 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl