O firmie

Przedsiębiorstwo EVK powstało w 1986 r. jako firma rodzinna. Od początku działalności związani jesteśmy z rynkiem komputerowym. Od 1996 r. funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od 1999 roku główną działalnością naszej firmy jest profesjonalna regeneracja oraz remarketing używanego, poleasingowego sprzętu komputerowego takich producentów jak IBM, Dell, HP, Fujitsu-Siemens.

Każda sztuka odnawianego przez nas sprzętu przechodzi przez specjalnie zaprojektowany proces regeneracji oraz preinstalacji oprogramowania systemowego Microsoft Windows. Tysiące dostarczanych rocznie przez naszą spółkę produktów cechuje doskonała jakość, atrakcyjna cena, najszybszy serwis i najdłuższa na rynku gwarancja z pakietem serwisowym, sięgająca nawet 5 lat. Konsekwentnie pracujemy nad podniesieniem jakości naszych produktów i ich opakowań - naszym celem jest, aby nabywca produktu miał wrażenie, iż nabył produkt nowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na komputery poleasingowe, regenerowane oraz nowe. Wszystkie produkty dostępne są od ręki a wysyłki dokujemy w terminie od 24 do 48h. Do Państwa dyspozycji są nasi konsultanci, którzy zawsze pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania, a przy większych zakupach zaproponują atrakcyjne rabaty.

Więcej informacji o firmie, produktach i usługach znajdą Państwo na stronie www.evk.pl

Infolinia:

Telefon: 77 465 21 78

Email: sklep@evk.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl