Darmowy wynajem notebooków dla uczniów. Razem damy radę! 0
Darmowy wynajem notebooków dla uczniów. #RazemDamyRadę

Połowa marca i nadchodzące zmiany

Kiedy w połowie marca zaczęliśmy sobie zadawać pytania jak zorganizować pracę w trybie home office, to nie dostęp do narzędzi był problemem - nasz zespół ma swobodny dostęp do notebooków, monitorów, czy stacji dokujących. Zadawaliśmy sobie natomiast pytanie jak pogodzić pracę z ewentualną koniecznością sprawowania opieki nad dziećmi, jeśli szkoły zostaną zamknięte. Niektórzy z nas są rodzicami, zatem bacznie obserwowaliśmy sytuację dotyczącą szkół i placówek oświatowych.

Zapotrzebowanie szkół na bezpłatny wynajem notebooków

Na co dzień rozmawiamy z dyrektorami placówek i nauczycielami, ponieważ oprócz kanału asNew prowadzimy Program Euroschola, służący wyposażaniu szkół w komputery i oprogramowanie. Obawy naszych klientów dotyczące rozpoczęcia nauki online podsunęły nam pewnego piątkowego popołudnia pomysł. W poniedziałek ruszyliśmy z akcją informacyjną do "naszych" szkół, że możemy udostępnić na bezpłatny wynajem kilkaset notebooków. Wiedzieliśmy, że Razem damy radę!

Kolejne dobre wiadomości

Po kilku dniach pozyskaliśmy także partnera akcji. Firma UPS w całości pokryła koszty transportu notebooków, dlatego wynajem był zupełności bezpłatny.

Cieszyliśmy się widząc zaangażowanie nauczycieli w pozyskiwanie notebooków dla swoich uczniów. Miło było nam rozpocząć tak pozytywną inicjatywę.

 

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 77 465 21 78

Email: sklep@evk.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl