Refurbishing. A co to za diabeł?

0
Refurbishing. A co to za diabeł?

Z terminem refurbished  możemy się dość często spotkać w sklepach internetowych. Temat głównie dotyczy sprzętu elektronicznego. Pomimo coraz większej popularności komputerów oznakowanych jako refurbished wśród konsumentów, jest to czasem pojęcie zagadkowe lub mylnie interpretowane.

CO ZYSKUJĘ KUPUJĄC REGENEROWANE

Korzyści z zakupu to pierwsze skojarzenie naszych klientów odnośnie produktów refurbished. Słusznie! Urządzenia regenerowane to:

  • Niska cena, nawet - 70% w stosunku do ceny nowego produktu
  • Klasa biznesowa stworzona do wydajnej pracy
  • Kompatybilne i markowe podzespoły
  • Długa gwarancja
  • Ochrona środowiska

SKĄD POCHODZĄ PRODUKTY REFURBISHED?

Komputery pozyskiwane są od europejskich lub światowych hurtowników, lub – jak w naszym przypadku, bezpośrednio od pierwotnych użytkowników. Firma EVK obsługuje największe korporacje w zakresie zarządzania zasobami IT. Wykupujemy i regenerujemy urządzenia, które po okresie leasingu są z powodów finansowych wycofywane z rynku. O jakości produktów niech świadczy fakt, ze naszymi klientami są także pracownicy tych korporacji!

JAK POWSTAJĄ PRODUKTY REFURBISHED?

I tu dochodzimy do momentu, gdy zaczynają powstawać różnice między produktami refurbished, czy zregenerowanymi, a po prostu używanymi.

Regeneracja komputerów to wieloetapowy proces wymagający często odpowiednich urządzeń. Owszem, zaczynamy od mycia produktów już w momencie wprowadzenia ich na magazyn. Ale higiena to dopiero początek. W kolejnych etapach zajmujemy się całkowitym i nieodwracalnym czyszczeniem danych. Następnie przywracamy wydajność urządzeń, wymieniamy lub naprawiamy uszkodzone elementy.  Na końcu wymieniamy konfigurujemy urządzenia pod wymagania nowego klienta. Wszystko po to, żeby nasze komputery były asNew – jak nowe! Procesu regeneracji nie przeprowadzisz w domu. Jesteśmy profesjonalistami. Nasz proces regeneracji upoważnia nas do instalowania na zregenerowanych komputerach Microsoft Windows! Mamy status Microsoft Registered Refurbisher.

CO NIE JEST REFURBISHINGIEM

  • Refurbishing to nie jest umycie używanego komputera
  • Refurbishing to nie jest zmontowanie komputera z nieoryginalnych podzespołów
  • Refurbishing to nie jest sposób, żeby stare produkty sprzedać jak nowe

CO TO SĄ URZĄDZENIA REGENEROWANE?

To produkty światowych producentów, które po wycofaniu od pierwotnego użytkownika zostały poddane procesowi przywracającego im sprawność i odpowiedni wygląd. Produkty regenerowane są obejmowane gwarancją, aby nowy użytkownik miał przyjemność korzystania z nich tak jak produktu nowego.

 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 77 465 21 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl