Komputery dla szkoły. Jak się za to zabrać? 0
 

 

Na mocy obowiązujących w Polsce przepisów, placówki oświatowe i organizacje charytatywne mogą nabywać sprzęt komputerowy z zerową stawką VAT. Pozwala to na znaczne optymalizowanie kosztów związanych z wyposażaniem pracowni komputerowych, klas i sal lekcyjnych oraz gabinetów dydaktycznych.

Jak zatem zabrać się za stworzenie pracowni komputerowej w szkole? Odpowiedź jest prosta: jak najłatwiej.

Najlepszym rozwiązaniem jest wziąć udział w dużym, ogólnopolskim projekcie realizującym takie cele - rekomendowanej przez nas Euroschola.eu. Kompleksowe rozwiązanie programowe zapewni nam spokój na kilku płaszczyznach:

1. Jakość pozyskanego sprzętu

Pracownia zostanie stworzona na niezawodnych urządzeniach klasy biznesowej, najmocniejszych na rynku poleasingowym i objętych kilkuletnim wsparciem serwisowym! Jest to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla szkół, które nie dysponują własnym serwisem.

2. Wsparcie w tworzeniu dokumentacji składanego zapotrzebowania

Nie trzeba znać się na wszystkim, ale warto być uważnym, gdy ponosimy za coś odpowiedzialność. Ogólnopolski program pomaga w sporządzaniu dokumentacji zgodnie z aktualnymi przepisami. Każdy chce uniknąć problemu z rozliczeniem projektu.

3. Darmowe oprogramowanie Microsoft

Skoro na początku mówiliśmy o pieniądzach, to nie zapominajmy, że placówki oświatowe mogą otrzymać wraz z zakupionym sprzętem bezpłatną, pełną wersję oprogramowania Microsoft Windows na każdym urządzeniu! Takie oprogramowanie może przekazać wyłącznie partner Microsoft.

Brzmi ciekawie? Zobacz więcej:

 

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 77 465 21 78

Email: sklep@evk.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl