3 cechy idealnego komputera poleasingowego, które musisz znać ;) 0

WYDAJNOŚĆ

Notebooki poleasingowe to notebooki klasy biznesowej. To znaczy, że zostały stworzone do wydajnej p r a c y. Dla urządzeń tej klasy nie stanowią problemu obliczenia, uruchomienie kilku aplikacji jednocześnie, czy uruchomienie multimediów. To nie są notebooki do biernego użytkowania, ale do twórczego działania.

NIEZAWODNOŚĆ

Za to odpowiada po pierwsze marka komputerów (HP, Dell, Lenovo), a także gwarancja, której udzielamy na niezawodne działanie urządzenia. 2 lata gwarancji na notebooki poleasingowe to więcej niż wielu producentów nowych urządzeń proponuje na swoje produkty. Do tego oferujemy pakiety opieki pogwarancyjnej. Zapewniamy zatem wiele lat wsparcia.

A propos gwarancji lub usług serwisowych w dobie epidemii – działamy w systemie door-to-door i naszym priorytetem jest, aby serwisowane urządzenie jak najszybciej wróciło do Państwa rąk.

Jeszcze dodamy, że notebooki poleasingowe to sprzęt użytkowany w szczególny sposób. Najczęściej miał tylko 1 właściciela, np.: korporację, która po okresie trwania leasingu na zakup tego urządzenia, odsprzedaje go dalej. Notebooki są dlatego użytkowane i serwisowane we właściwy sposób, wpływający na bardzo dobry stan urządzenia.

DOSTĘPNOŚĆ

I nie mamy tu na mysli stanu magazynowego. To cena jest pierwszym powodem dla którego klienci kierują swoją uwagę na notebooki poleasingowe. Tak, możliwy jest zakup notebooka z 70% niższą ceną w stosunku do produktu nowego! Praktycznie każdego stać na komputer klasy biznes. Nie trzeba iść na kompromisy. Technologie najlepszych producentów są dzięki regeneracji urządzeń w bardzo przystępnych cenach.

 

Czymże byłaby lista 3 najlepszych notebooków bez punktu nr 4

W czasie epidemii, gdy wielu z nas musi wykonywać pracę zdalnie, a uczniowie uczą się online, idealny notebook powinien posiadać wbudowaną kamerę. Umożliwi to udział w wideokonferencjach lub lekcjach online.

 

Zobacz proponowane notebooki https://asnew.pl/laptopy-notebooki-poleasingowe

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 77 465 21 78

Email: sklep@evk.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl