Newsletter
Subskrybuj listę dostępnych urządzeń - zanim wystawimy je na stronie!
Więcej w Polityce prywatności.

Skup IT

 
Wycofujesz sprzęt IT w swojej firmie?
Dowiedz się jak możemy ułatwić ten proces.
 

Wiele firm i instytucji staje codziennie przed problemem zagospodarowania zamortyzowanego sprzętu komputerowego. Proces wymiany sprzętu dyktowany poprzez coraz szybszy rozwój technologii IT nie oznacza, że sprzęt, który zostaje wycofany przez jednych użytkowników nie stanowi dużej wartości dla wielu innych. Nawet komputery klasy Pentium 4 i małe monitory ciekłokrystaliczne posiadają swoją wartość rynkową i nie muszą być utylizowane.

Oferujemy kompleksowy pakiet usług, dzięki którym możecie Państwo uniknąć kosztów utylizacji i uzyskać zwrot finansowy z odsprzedaży wycofywanego sprzętu biurowego (komputery stacjonarne i przenośne, monitory, kserokopiarki, drukarki, serwery, telefony komórkowe, osprzęt i akcesoria komputerowe). Odbieramy wyłącznie produkty znanych światowych producentów, mi.in. HP, Dell, IBM, Compaq, Toshiba, Samsung, Eizo. Planujemy i wdrażamy pojedyncze projekty oraz świadczymy usługi na zasadzie długoterminowej współpracy.

Zakres naszych działań to między innymi:

  • Skup sprzętu IT
  • Odbiory i logistyka
  • Ochrona i kasowanie danych
  • Refurbishing i remarketing
  • Odsprzedaż dla pracowników
  • Desctop migration
  • Wsparcie dla darowizny
  • Inwentaryzacja

W ramach bezpłatnych konsultacji nasi doradcy przedstawią Państwu specjalnie dopasowane do potrzeb każdego projektu rozwiązania, dzięki którym dowiedzą się Państwo jak uzyskać wysoki zwrot z odsprzedaży zamortyzowanych zasobów IT, w jakich obszarach firmy sprzęt ten może być ponownie użyty lub też jak zadbać o bezpieczeństwo danych na opuszczających firmę nośnikach. Nasi doradcy stworzą dla Państwa harmonogram projektu, wskażą kluczowe wąskie gardła procesu i możliwości zapewnienia logistyki nie zakłócającej pracy w Państwa przedsiębiorstwie. W ciągu całego projektu do Państwa firmy przypisana jest jedna osoba zapewniająca kontakt we wszystkich kluczowych obszarach.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie https://evk.pl/

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl