Nasza jakość

Stoi za nami doświadczenie

Właścicielem marki asNew.pl jest EVK Sp. z o.o. Od 30 lat zajmujemy się markowym sprzętem komputerowym. Od 18 lat sami pozyskujemy wycofywany z użycia sprzęt IT i dostarczamy go odbiorcom, którzy nie chcą lub nie mogą wydawać dużych sum na sprzęt fabrycznie nowy. Mimo tak dlugiego doświadczenia wciąż podnosimy sobie poprzeczkę, uczymy się, doskonalimy i wdrażamy nowe rozwiązania

 

Pewne pochodzenie sprzętu

Pozyskujemy sprzęt w dużych ilościach od firm leasingowych i pierwotnych użytkowników (korporacje, banki, duże instytucje). Jest to w 100% sprzęt w konfiguracji do pracy biznesowej, który trwałością wykonania, użytych podzespołów i wydajnością zdecydowanie przewyższa modele przeznaczone dla rynku konsumenckiego. W latach wprowadzania na rynek sprzęt był w cenach nieosiągalnych dla zwykłego użytkownika, a teraz każdy może cieszyć się jego jakością.

 

Rzetelne procesy regeneracji

W pierwszej kolejności każdy komputer lub laptop poddajemy certyfikowanemu kasowaniu danych, aby przekazany nam sprzęt nie trafił do nowych nabywców z wrażliwymi danymi pierwotnych użytkowników. W kolejnym etapie dokładnie sprzęt testujemy, aby poznać jego parametry, stan zużycia i funkcjonalność, po czym decydujemy czy dany egzemplarz może trafić na rynek wtórny. W przypadku jeżeli jego ogólny stan jest satysfakcjonujący, dokonujemy koniecznych napraw lub rekonfiguracji, uzupełniamy braki (np. klawisze, stopki), konserwujemy części mechaniczne, dokładnie czyścimy sprzęt przy użyciu specjalistycznej chemii i urządzeń, likwidujemy uszkodzenia mechaniczne. W dalszej kolejności instalujemy system operacyjny Microsoft Windows, jeśli klient wybrał tę opcję przy zakupie. Dodatkowo na dysku komputera tworzymy partycję do przywracania pierwotnego systemu, dzięki czemu nabywca sprzętu w łatwy sposób może dokonać reinstalacji oprogramowania w razie awarii. Tak przygotowany komputer zostaje zapakowany w nowe, wytrzymałe i estetyczne opakowanie, które zapewni bezpieczną podróż do nowego użytkownika.

 

 

Efekt

Staramy się aby sprzęt po regeneracji nie odbiegał wizualnie i funkcjonalnie od stanu sprzętu fabrycznie nowego. Drobne przetarcia, wgniecenia lub ryski, nie przeszkadzają w użytkowaniu i są rekompensowane doskonalą ceną urządzeń. Wydajność sprzętu jest również satysfakcjonująca. Nawet 5 letni laptop doskonale obsługuje system operacyjny Windows 10 i pakiet Office, co pozwala na płynną pracę biurową, a odtwarzanie multimediów w dużej rozdzielczości nie stanowi dla takich maszyn większego problemu.

 

Gwarancja

Awaryjność regenerowanego przez nas sprzętu jest znikoma, a każdy egzemplarz sprzętu obejmujemy w standardzie 12 miesięczną gwarancją. W przypadku jakiejkolwiek problemów nasze Centrum Serwisowe EVK stara się pomóc najpierw w drodze konsultacji telefonicznej lub e-mailowej, a jeżeli konieczna jest naprawa wysyłamy klientowi etykietę przewozową.  Transport odbywa się oczywiście na nasz koszt. Bramka zgłaszania problemów znajduje się w tym miejscu cs.evk.pl. Ponadto cały czas dysponujemy częściami zamiennymi do wszystkich sprzedawanych przez nas modeli, dzięki czemu możemy przez następne lata służyć Państwu szybkim i niedrogim serwisem pogwarancyjnym.

 

do góry
{nocache:e402ed120a108ee1803b3230bf1ae9fe#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl