Jak przygotowujemy zamówienia

Informacja w sprawie bezpieczeństwa odbioru dostawy i użytkowania sprzętu IT w okresie wzmożonej ochrony przed wirusami


W EVK zawsze dbaliśmy o higienę pracy chcąc chronić zdrowie naszych pracowników. Wszystkie urządzenia wprowadzane do magazynów są w momencie przyjęcia czyszczone, aby chronić osoby wykonujące późniejsze etapy realizacji zlecenia. Do czyszczenia wykorzystujemy specjalistyczne środki do elektroniki, a także alkohol, który wykazuje działanie dezynfekujące.

Już od marca wprowadziliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa. Regularnie, co kilka godzin dezynfekujemy klamki i narzędzia. Stanowiska pracy są od siebie oddalone, zespoły rozdzielone w różnych lokalizacjach. Na długi czas wstrzymaliśmy bezpośredni kontakt z klientami i dostawcami. Teraz wyłącznie wyznaczone osoby kontaktują się z kurierami. Robią to ubrane w przyłbice i jednorazowe rękawiczki.
 
Chronimy siebie, aby móc pracować w niezmienionym ilościowo składzie osobowym i aby terminowo realizować zamówienia.
 
Mamy także na uwadze Państw komfort i bezpieczeństwo. Dlatego zapewniamy, że nasz wewnętrzny reżim higieniczny chroni także Państwa. Wszystkie przesyłki są przed wydaniem dodatkowo dezynfekowane.
 
 Gdyby chcieli Państwo dodatkowo dezynfekować zakupione lub wypożyczone u nas urządzenia, bardzo prosimy stosować wyłącznie profesjonalne środki do czyszczenia elektroniki (nie stosować płynów do dezynfekcji np.: rąk.). W przypadku braku dostępności na rynku profesjonalnych produktów (lub ich wygórowanej ceny), proponujemy samodzielne stworzenie płynu odkażającego.  Wystarczy sporządzić roztwór alkoholu izopropylowego z wodą destylowaną, w proporcji 7:3. Następnie należy lekko nasączyć tkaninę, lub ściereczkę bezpyłową i dokładnie przetrzeć klawiaturę, myszkę, lub obudowę urządzenia. Płynu nie wolno wylewać na urządzenie lub matrycę. Tkanina musi być dokładnie odsączona. Wilgoć uszkadza elektronikę, dlatego zalecamy szczególną ostrożność.
 
Z uwagi nas szczególną sytuację zdecydowaliśmy się wstrzymać przyjmowanie poczty tradycyjnej i nierejestrowanych przesyłek.
 
Przesyłki należy przed nadaniem zgłosić w Biurze obsługi. Otrzymają indywidualny numer, który będzie należało umieścić w widocznym miejscu na paczce.

Stoi za nami doświadczenie

Właścicielem marki asNew.pl jest EVK Sp. z o.o. Od 30 lat zajmujemy się markowym sprzętem komputerowym. Od 18 lat sami pozyskujemy wycofywany z użycia sprzęt IT i dostarczamy go odbiorcom, którzy nie chcą lub nie mogą wydawać dużych sum na sprzęt fabrycznie nowy. Mimo tak dlugiego doświadczenia wciąż podnosimy sobie poprzeczkę, uczymy się, doskonalimy i wdrażamy nowe rozwiązania

 

Pewne pochodzenie sprzętu

Pozyskujemy sprzęt w dużych ilościach od firm leasingowych i pierwotnych użytkowników (korporacje, banki, duże instytucje). Jest to w 100% sprzęt w konfiguracji do pracy biznesowej, który trwałością wykonania, użytych podzespołów i wydajnością zdecydowanie przewyższa modele przeznaczone dla rynku konsumenckiego. W latach wprowadzania na rynek sprzęt był w cenach nieosiągalnych dla zwykłego użytkownika, a teraz każdy może cieszyć się jego jakością.

Rzetelne procesy regeneracji

W pierwszej kolejności każdy komputer lub laptop poddajemy certyfikowanemu kasowaniu danych, aby przekazany nam sprzęt nie trafił do nowych nabywców z wrażliwymi danymi pierwotnych użytkowników. W kolejnym etapie dokładnie sprzęt testujemy, aby poznać jego parametry, stan zużycia i funkcjonalność, po czym decydujemy czy dany egzemplarz może trafić na rynek wtórny. W przypadku jeżeli jego ogólny stan jest satysfakcjonujący, dokonujemy koniecznych napraw lub rekonfiguracji, uzupełniamy braki (np. klawisze, stopki), konserwujemy części mechaniczne, dokładnie czyścimy sprzęt przy użyciu specjalistycznej chemii i urządzeń, likwidujemy uszkodzenia mechaniczne. W dalszej kolejności instalujemy system operacyjny Microsoft Windows, jeśli klient wybrał tę opcję przy zakupie. Dodatkowo na dysku komputera tworzymy partycję do przywracania pierwotnego systemu, dzięki czemu nabywca sprzętu w łatwy sposób może dokonać reinstalacji oprogramowania w razie awarii. Tak przygotowany komputer zostaje zapakowany w nowe, wytrzymałe i estetyczne opakowanie, które zapewni bezpieczną podróż do nowego użytkownika.

 

 

Efekt

Staramy się aby sprzęt po regeneracji nie odbiegał wizualnie i funkcjonalnie od stanu sprzętu fabrycznie nowego. Drobne przetarcia, wgniecenia lub ryski, nie przeszkadzają w użytkowaniu i są rekompensowane doskonalą ceną urządzeń. Wydajność sprzętu jest również satysfakcjonująca. Nawet 5 letni laptop doskonale obsługuje system operacyjny Windows 10 i pakiet Office, co pozwala na płynną pracę biurową, a odtwarzanie multimediów w dużej rozdzielczości nie stanowi dla takich maszyn większego problemu.

 

Gwarancja

Awaryjność regenerowanego przez nas sprzętu jest znikoma, a każdy egzemplarz sprzętu obejmujemy w standardzie 12 miesięczną gwarancją. W przypadku jakiejkolwiek problemów nasze Centrum Serwisowe EVK stara się pomóc najpierw w drodze konsultacji telefonicznej lub e-mailowej, a jeżeli konieczna jest naprawa wysyłamy klientowi etykietę przewozową.  Transport odbywa się oczywiście na nasz koszt. Bramka zgłaszania problemów znajduje się w tym miejscu cs.evk.pl. Ponadto cały czas dysponujemy częściami zamiennymi do wszystkich sprzedawanych przez nas modeli, dzięki czemu możemy przez następne lata służyć Państwu szybkim i niedrogim serwisem pogwarancyjnym.

 

Infolinia:

Telefon: 77 465 21 78

Email: sklep@evk.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl